Warning: session_start(): open(C:\Windows\temp\sess_p9ub6ip1pd81hgsl1s7ilm7hdl, O_RDWR) failed: Invalid argument (22) in C:\inetpub\wwwroot\emmc\wp-content\plugins\easy-digital-downloads\includes\class-edd-session.php on line 414

Warning: session_start(): Failed to read session data: files (path: C:\Windows\temp) in C:\inetpub\wwwroot\emmc\wp-content\plugins\easy-digital-downloads\includes\class-edd-session.php on line 414
EMMC a.s. | O nás

KDO JSME A CO DĚLÁME ...

Nabízíme širokou škálu služeb

Společnost European MultiMedia Communication – EMMC, a.s. byla založena 2. 1. 2008 a již od svého počátku se zaměřuje na vybrané způsoby multimediální komunikace. V první fází se orientujeme na vybraná města České republiky s plánem postupné expanze do přilehlých evropských zemí. Firemní vizí je rozvíjet nové a inovativní myšlenky se zaměřením na unikátní komunikační cesty, sofistikovaná technická řešení a v neposlední řadě jasně definované cílové skupiny. Specialitou je naše bezdrátová multimediální komunikace ve výtazích.

K dosažení těchto cílů slouží skupina produktů, které se neustále vyvíjí a přizpůsobují potřebám klientů. To se nám daří zejména proto, že vývoj aplikací sloužících ke správě těchto produktů probíhá přímo ve společnosti, čímž dokážeme flexibilně reagovat na požadavky zákazníků. S tím je spojen i jedinečný způsob správy zařízení umístěných na různých geografických místech z jednoho centrálního místa, včetně vývoje aplikací, které tuto správu usnadňují a případně automatizují.

V současné době naše společnost nabízí dva produkty. Prvním z nich je systém "WiDi" (Wireless Display). Tato zařízení byla vyvinuta spolu s českou společností 2N a slouží jako výtahový komunikátor, s komunikací založenou na GSM přenosu dat. Toto řešení je unikátní nejen v České republice, ale i v celé Evropě. Druhým naším produktem je systém "AWiS" (Advanced Wireless Solution). Jedná se o pokročilejší systém komunikace, který umožňuje rozšířit spektrum zobrazovaných formátů a jejich rozmístění v několika na sobě nezávislých zónách. Postupně budeme portfolio našich produktů doplňovat a rozšiřovat tak, abychom byli schopni nabídnout co nejvíce způsobů a forem multimediální komunikace.

179

Počet instalací WiDi

54

Počet instalací AWiS

58

Administrativních a obchodních center